Mindletic website logo

Apie emocinio balanso grupes

Abstract image of shapes in balance. Mindletic website, mental health gym.

Ko tikėtis emocinio balanso grupėje su psichologu?

Pasidalinimas grupėje neišvengiamai sukelia kitų grupės dalyvių reakcijas į išsakytas mintis, išreikštus jausmus, veiksmus. Kitų reakcijos gali padėti geriau suprasti save ir savo santykius su kitais žmonėmis, realiau pamatyti situacijas ir savo vaidmenį jose. Grupė gali būti veidrodžiu, kuriame galima pamatyti savo santykius su žmonėmis. Taip pat tai grupė žmonių, kuriuos vienija kažkuo panaši patirtis ar dabartinė gyvenimo situacija, tikslai… Čia gali pasijusti ne viena(s), gauti palaikymą, padrąsinimą, būti išklausyta(s).

Žinoma, visas procesas yra paremtas konfidencialumu ir pagarba kito unikaliam buvimui grupėje.

Kaip pasiruošti pirmajam susitikimui?

Suprantama, jei nerimauji prieš pokalbį, ypač, jei tai yra pirmas tavo susitikimas su profesionalu – tai normalu! Pagirk save už pasiryžimą pokalbiui. Pasidalinti savo vidiniu pasauliu su nepažįstamuoju reikalauja drąsos. Pabandykime kartu pasiruošti pokalbiui emociškai ir praktiškai. 

Emociškai 

  • Pokalbiui išsirink privačią erdvę, kurioje viso pokalbio metu galėsi jaustis jaukiai, saugiai ir patogiai.
  • Skirk kelias minutes laiko sau iki pokalbiui prasidedant ir po jo – taip galėsi susikaupti ir ramiai reflektuoti savo patirtį. 

Praktiškai 

  • Įsitikink, kad turi gerą interneto ryšį. Jei kartais jis sutriktų, būk pasiruošusi(-ęs) atsarginį variantą, pavyzdžiui mobilų internetą.
  • Įsitikink, kad tavo kamera, mikrofonas ir ausinės veikia.

Emocinio balanso grupės Mindletic programėlėje

Nemokamas įvadinis susitikimas

Grupės dalyviai susipažįsta vieni su kitais, grupės tema ir kitų susitikimų planu. Vėliau gausi pakvietimą ir nuspręsi ar dalyvauti tolimesniuose 4 grupės užsiėmimuose.

Grupės susitikimai

Prie tolimesnių 4 grupės susitikimų prisijungsi tik jei tu ir dar bent 5 asmenys priims pakvietimą, gautą po įvadinio susitikimo. Visų 4 susitikimų kaina kartu yra lygi 1 individualios konsultacijos su psichologu kainai.

Data ir laikas

Grupės susitikimai vyks kas savaitę, tuo pačiu laiku kaip ir įvadinis susitikimas. Kiekvieno susitikimo trukmė 60-90 min.

Prisijungimas prie susitikimų

Būsimų susitikimų laikus gali pamatyti mūsų programėlėje. Taip pat, rezervuojantis susitikimams gali sutikti su priminimais, kurie iššoktų telefone 30 minučių prieš jų pradžią.

Virtualus kambarys tavo pokalbiui su grupe yra privatus ir sukurtas tik jūsų susitikimui. Psichologas ir kiti dalyviai, su kuriais kalbėsitės, bus vieni savo aplinkoje jūsų pokalbio metu, Jūsų privatumas yra gerbiamas ir saugomas.

Naudinga žinoti 

Primename, kad tu sutikai su taisyklėmis ir sąlygomis prieš rezervuodama(s) laiką pokalbiui.
Jomis tu patvirtinai, kad:

  • esi vyresnis nei 18 metų;
  • neįrašinėsi savo pokalbio su psichologu ir niekaip jo neplatinsi (pavyzdžiui, ekrano nuotraukų, vaizdo ar garso įrašų).