Mindletic naujienos

Mindletic rekomenduoja 🌱
"Tylus atsitraukimas" (angl. Quiet quitting) - daug dėmesio paskutiniu metu susilaukianti tema. Vieni šį reiškinį įvardija kaip reikalingiausių užduočių darbe atlikimą minimaliomis pastangomis, kiti teigia, jog tai labiau atspindi dabartinės mūsų darbo kultūros atsisakymą, o dar kitiems tai darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyros susigrąžinimas. "Visgi, viena yra aišku: tiek daug apie tai nekalbėtume, jeigu ši tema bent šiek tiek nebūtų aktuali kiekvienam iš mūsų", sako Sarah Moughty, „Harvard Business Review“ vykdomoji redaktorė. Daugiau apie "tylų atsitraukimą" ir skirtingus jo aspektus skaityk HBR straipsniuose (šaltiniai apačioje).
Nauja Mindletic renginių serija - Lyderystės akademija 📖🌱
Džiaugiamės tau pristatydami naują renginių ciklą - Lyderystės akademija. Tris mėnesius iš eilės, nuotolinio darbo ekspertė, RoRemote įkūrėja Rowena Hennigan dalinsis savo išmintimi ir pateiks praktinių įžvalgų ir patarimų kaip ugdyti įvairius lyderystės įgūdžius bei geriau pasiruošti darbo sezonui. Pirmojo seminaro tema - proaktyvi perdegimo prevencija darbo vietoje (ieškok renginių skiltyje apačioje). 👇
Artėjantys Mindletic renginiai 🎤

Spalio 20 d. 11:30 val. Iki, strese! - trys susidorojimo su stresu darbo vietoje strategijos. Diskusija su organizacine psichologe Aurelia Hack.
Spalio 26 d. 11:30 val. "Kaip proaktyviai užkirsti kelią perdegimui darbe". Diskusija HR specialistams, vadovams bei komandų lyderiams su RoRemote įkūrėja, nuotolinio darbo eksperte Rowena Hennigan (Pirmasis Lyderystės akademijos serijų renginys).

Užsiregistruok į renginius per Mindletic programėlę (paspaudus ant renginio pavadinimo pirmame programėlės lange)
Programėlės naujienos 📱
Emocinis sporto klubas balanso link 🌿

Atrask savo emocinės kelionės kryptį 🌾
Jei akimirkai sustotum pagalvoti, kuria kryptimi norėtum šiuo metu augti labiausiai – kas tai būtų? Galbūt siekis geriau suprasti save, o gal labiausiai už viską nori kurti pilnatvę savo santykiuose? Kiekvienas iš mūsų emociškai galime augti įvairiomis kryptimis. Siekdami palaikyti tave šioje emocinėje kelionėje, sukūrėme naują funkciją – galimybę pasirinkti emocinės kelionės kryptį!
Pagal tai kuria kryptimi pasirinksi keliauti, tu užsiimsi unikalia rutina, gausi aktualius ryto ir vakaro klausimus, straipsnių ir renginių rekomendacijas, paruoštas profesionalų, kuruojančių tavo pasirinktąjį kelią. Krypties pasirinkimas padės gilintis į asmeniškai tau aktualiausias temas, pavyzdžiui, savęs pažinimą, santykius, stresą ar kitas. O kadangi augimas nėra tik linijinis procesas, visada galėsi pakeisti kryptį pagal savo poreikius, išplėsti savo emocinę kelionę, tyrinėjant ir kitas sritis.
Asmeninė emocinė kelionė jau laukia tavęs! Atrask programėlėje. 📲
Dėkingumo iššūkis! 🙏
Tyrimai rodo, kad dėkingumas yra reikšmingai susijęs su laimės patyrimu, o dėkingumo praktikavimo nauda apima: streso sumažėjimą; malonių emocijų, savikontrolės, savivertės ir empatijos padidėjimą; geresnę miego kokybę; depresinių minčių ir intensyvaus mąstymo apie skausmingas patirtis sumažėjimą.
Artėjant Pasaulinei psichikos sveikatos dienai spalio 10d., kviečiame dalyvauti mūsų naujame Dėkingumo iššūkyje. Nuo spalio 10d. iki spalio 16d., kasdien Mindletic programėlės skelbimų skiltyje išvysi dėkingumo pratimą. Šie pratimai ne tik suteikia daugiau malonių emocijų, bet ir gali būti puikus būdas apmąstyti pozityvius savo gyvenimo aspektus vakaro treniruotės refleksijos metu. Prisijunk! 🤍
Nauja m e d i t a c i j ų grupė 🌱
Spalio 10 d. 12:00 EEST - pirmasis susitikimas.
Spalio mėnesį, Mindletic pristato 8 savaičių trukmės grupinės meditacijos programą. Aštuonis pirmadienius kviečiame Tave jungtis prie meditacijų grupės, kurioje 20 min., kartu su Gintare Dailyde - medicinos psichologe, sertifikuota mindfulness mokytoja, kognityvinės ir elgesio terapijos (KET) praktike, dėmesingu įsisąmoninimu ir atjauta grįsto gyvenimo (MBCL) sertifikuotos programos dalyve, koncentruosimės į savo kūną, didinsime dėmesingumą bei ramybės jausmą.

Registruokis ir daugiau informacijos ieškok programėlėje: įsitikink, jog nustatymuose pasirinkta konsultacijų kalba yra LT ir spausk pranešimą apie meditacijų grupę pirmame programėlės puslapyje 📲
Džiaugiamės augančia Mindletic bendruomene!
Susipažink su nauja mūsų specialiste – Lina, kuri prisijungė spalio mėnesį ir yra pasiruošusi konsultacijoms. Jos aprašymą ir galimus rezervavimo laikus rasi Mindletic programėlėje, skiltyje Profesionalai. 📲
Mindletic tęsia paramą Ukrainai
Išliekame savo pozicijoje ir toliau suteikiame NEMOKAMĄ Mindletic prieigą Ukrainoje veikiančioms įmonėms paremti savo darbuotojus neramiais ir sudėtingais laikais.
Kiekvienas Mindletic programėlės naudotojas gali reflektuoti apie savo emocijas mažose savirefleksijos grupėse — „Neramūs laikai”, kt.
Neturi Mindletic programėlės? Parsisiųsk čia