Mindletic naujienos

Mindletic rekomenduoja 🌱
"Getting to the Bottom of Destructive Behaviors" by Ron Carucci.
Praėjusį mėnesį pristatėme Emocinio lavinimo kursą, kuriame turėjai galimybę lavinti įgūdį reguliuoti savo reakcijas į emocines patirtis nuo destruktyvaus iki konstruktyvaus atsako. Mes ir toliau gilinamės į šias temas.
Pagrindinės destruktyvaus elgesio priežastys beveik visada siejasi su ankstyvo amžiaus patirtimis – mūsų „pradinėmis istorijomis“. Vaikystėje susiformavę vidiniai pasakojimai vėliau pasireiškia kaip šablonai ar šališkumas, t. y. prizmė per kurią žvelgiame ir suprantame pasaulį. 💡 Autorius dalijasi 4 žingsniais, kurie gali padėti suprasti ir keisti destruktyvius elgesio modelius.

Daugiau skaityk šiame HBR straipsnyje (šaltinis apačioje).
Artėjantys Mindletic renginiai 🎤

Rugsėjo 20 d. 11:30 val. Psichologinė sveikata komandose: psichologinės gerovės sau ir komandai kūrimas, didinant tinkamus išteklius. Diskusija HR specialistams, vadovams bei komandų lyderiams su organizacine psichologe Aurelia Hack.
Rugsėjo 22 d. 11:30 val. „Tėkmės (angl. flow) būsena: laimės ir produktyvumo psichologija”. Seminaras su psichologe, laimės ir tėkmės psichologijos eksperte, autore Sarah Gregg.

Užsiregistruokite į renginius per Mindletic programėlę (paspaudus ant renginio pavadinimo pirmame programėlės lange)
Programėlės naujienos 📱
Emocinis sporto klubas balanso link 🌿

Atrask savo asmeninį Balanso indeksą
🧘‍♀️
Kartais nuosekliai ką nors darydami ilgainiui prarandame motyvaciją ar susidomėjimą, net jei ir žinome tos veiklos naudą. Tai natūralu ir žmogiška. Tęsti yra lengviau, kai kelionėje nesi vienas. Siekiame tave palaikyti, kad ir kuriame taške dabar būtum, ir padėti tau augti.🌱
Štai kodėl pristatome naują funkciją - personalizuotą Balanso indeksą, su kurio pagalba gali įvertinti kiek konstruktyvūs paprastai yra tavo atsakai į emocines patirtis ir kaip tau sekasi išlaikyti emocinį balansą. Šis indeksas išsamiai skaičiuojamas pagal tavo programėlėje žymimas emocijas ir atsakus į jas - nuoseklus žymėjimas atspindi tikslesnį indeksą. Žinodamas savo Balanso indeksą ir matydamas jo pokyčius laikui bėgant, galėsi geriau reflektuoti apie savo emocijas, kontekstus, kuriuose jos kyla ir ilgainiui kurti vis konstruktyvesnius atsakus.
Augame, judėdami žingsnis po žingsnio. Atrask savo Balanso indeksą programėlėje. Ieškok Asmeninių įžvalgų skiltyje 📲
B a l a n s o g r u p ė 🌱
Rugsėjo 5 d. 12:00 EEST - pirmasis nemokamas įvadinis susitikimas.
Šiuolaikiniame pasaulyje, kuriame norime daug ką suspėti ir suderinti įvairias gyvenimo sritis, mūsų vidinis ir išorinis greitis yra didelis. Siekiant gyventi subalansuotą gyvenimą, turime turėti kuo daugiau būdų, galinčių mums padėti jaustis geriau kasdienybėje, atsistatyti po patirto streso ir iš naujo įsigalinti veikti.
Šiam tikslui, renkama balanso grupė „(Ne)perdegimas: kaip išlaikyti džiaugsmą darbe ir gyvenime” su psichologe - kūno judesio terapeute Inga.

Registruokis ir daugiau informacijos ieškok programėlėje: Profesionalai - Balanso grupelės. 📲
Džiaugiamės augančia Mindletic bendruomene!
Susipažink su nauja mūsų specialiste – Ingrida, kuri prisijungė rugpjūčio mėnesį ir yra pasiruošusi konsultacijoms. Jos aprašymą ir galimus rezervavimo laikus rasi Mindletic programėlėje, skiltyje Profesionalai. 📲
Mindletic tęsia paramą Ukrainai
Išliekame savo pozicijoje ir toliau suteikiame NEMOKAMĄ Mindletic prieigą Ukrainoje veikiančioms įmonėms paremti savo darbuotojus neramiais ir sudėtingais laikais.
Kiekvienas Mindletic programėlės naudotojas gali reflektuoti apie savo emocijas mažose savirefleksijos grupėse — „Neramūs laikai”, kt.
Neturi Mindletic programėlės? Parsisiųsk čia