Mindletic naujienos

Mindletic rekomenduoja 🌱
"How to Embrace Change Using Emotional Intelligence" by Kandi Wiens & Darin Rowell.
Pokyčiai darbe gali būti emociškai intensyvūs ir sukelti pasipriešinimą ar netgi perdegimą. Šios emocinio intelekto strategijos gali padėti geriau suvokti, kaip reaguojame į organizacinius pokyčius ir kaip juos priimti. Tai: 1) nustatyti savo pasipriešinimo šaltinį, 2) reflektuoti apie emocinės reakcijos į pokyčius pagrindą, 3) suprasti ir priimti savo vaidmenį situacijoje, 4) išlaikyti teigiamą požiūrį.
Daugiau apie tai kaip emocinis intelektas gali padėti priimti pokyčius skaitykite šiame HBR straipsnyje (šaltinis apačioje).
Artėjantys Mindletic renginiai 🎤

Rugpjūčio 16d. 11:30val. „Kaip sukurti ir įgyvendinti emocinės sveikatos strategiją organizacijoje”. Diskusija HR specialistams, vadovams bei komandų lyderiams su emocinės sveikatos bei gerovės eksperte Amy McKeown.
Rugpjūčio 23d. 12:00val. „Imkis iniciatyvos: kaip atsakomybė padidina tavo įsitraukimą ir gerovę darbe”. Diskusija su globalių talentų pritraukimo specialistu Zach Traer.

Užsiregistruokite į renginius per Mindletic programėlę (paspaudus ant renginio pavadinimo pirmame programėlės lange)
Programėlės naujienos 📱
Emocinis sporto klubas balanso link 🌿

Ugdyk emocinį sąmoningumą ir reguliavimo įgūdžius mūsų emocinio lavinimo kurse 🧘‍♀️
Suprasti, kaip emocijos sąveikauja su įvairiomis mūsų gyvenimo sritimis, yra universaliai naudinga. Su emociniu sąmoningumu didėja ir gebėjimas veiksmingiau reguliuoti emocijas, ypač praverčiantis sudėtingais gyvenimo laikais. Tai padeda siekti norimų asmeninių ir profesinių pokyčių, puoselėti mus auginančius santykius ir eiti savo tikslų link nuosekliai ir sąmoningai.
Štai kodėl džiaugiamės pristatydami naują rugpjūčio mėnesio funkciją, Emocinio lavinimo kursą🌱, kuriame tu galėsi:
  • Sužinoti daugiau apie emocijas ir kaip jos plėtojasi ir kinta laike - įgyti daugiau aiÅ¡kumo. 💡
  • Treniruoti pastabumą tam, kokie dirgikliai tave veikia ir sukelia emocijas bei kokiomis aplinkybėmis - didinti sąmoningumą.🌾
  • Atkreipti dėmesį į fizinius pokyčius pasireiÅ¡kiančius kartu su emocijomis - stiprinti ryšį su savo kÅ«nu. 🤸‍♂️
  • Lavinti gebėjimą reguliuoti tai, kaip reaguoji į emocinę patirtį - kurti konstruktyvų atsaką ir rezultatą. 🙏

Ženk pirmąjį savo žingsnį emocinio balanso link! Ieškok Mindletic programėlės Žinyno skiltyje. 📲
Mindletic tęsia paramą Ukrainai
Išliekame savo pozicijoje ir toliau suteikiame NEMOKAMĄ Mindletic prieigą Ukrainoje veikiančioms įmonėms paremti savo darbuotojus neramiais ir sudėtingais laikais.
Kiekvienas Mindletic programėlės naudotojas gali reflektuoti apie savo emocijas mažose savirefleksijos grupėse — „Neramūs laikai”, „Gedėjimas”, kt.
Nauja B a l a n s o g r u p ė 🌱
Šiuolaikiniame pasaulyje, kuriame norime daug ką suspėti ir suderinti įvairias gyvenimo sritis, mūsų vidinis ir išorinis greitis yra didelis. Siekiant gyventi subalansuotą gyvenimą, turime turėti kuo daugiau būdų, galinčių mums padėti jaustis geriau įvairiose kasdienėse situacijose, atsistatyti po patirto streso, atgauti jėgas ir iš naujo įsigalinti veikti.
Šiam tikslui, renkama nauja balanso grupė „(Ne)perdegimas: kaip išlaikyti džiaugsmą darbe ir gyvenime” su psichologe - kūno judesio terapeute Inga.
Daugiau informacijos ir registraciją į nemokamą įvadinį susitikimą rasite programėlėje: Profesionalai - Balanso grupelės skiltyje. 📲
Nauji Mindletic psichologai!
Džiaugiamės augančia Mindletic bendruomene! Susipažinkite su naujais mūsų profesionalais – Irina, Maciej, Liubov ir Katerina, kurie pasiruošę kalbėtis anglų, ispanų, graikų, ukrainiečių, rusų ir lenkų kalbomis! Jų aprašymus ir galimus rezervavimo laikus rasite Mindletic programėlėje. 📲
Neturi Mindletic programėlės? Parsisiųsk čia