Mindletic rekomenduoja 🌱

Nuoseklus emocinės sveikatos puoselėjimas - Mindletic
Ar tai būtų 1:1 konsultacija su psichologu ar meditacija laisvalaikiu, šie žingsniai duos rezultatų tik tuomet, kai jie bus pastovūs. Skaitykite mūsų straipsnį ir sužinokite, kaip pradėti puoselėti savo emocinę sveikatą kasdien!
Artėjantys Mindletic renginiai 🎤
Užsiregistruokite į renginius mūsų programėlėje (paspaudus ant renginio pavadinimo pirmame programėlės lange)

“How to rest your mind: neuroscientist on why sleep and meditation are so important for your mental health”
Diskusija su neuromokslininke dr. Laura Bojarskaite. Registruokitės per Mindletic programėlę!

“How to establish and maintain meaningful connections with your team as a leader?”
Renginys HR specialistams ir vadovams su People Partner iš 1stDibs Egle Stankute. Registruokitės per Mindletic programėlę!
Mindletic parama Ukrainai
• Reaguodami į invaziją Ukrainoje ir daugelio jaučiamą karo nerimą, suteikiame NEMOKAMĄ Mindletic prieigą Ukrainoje įsikūrusioms įmonėms paremti savo darbuotojus šiais neramiais laikais.
• Kiekvienas Mindletic programėlės naudotojas gali padėti sau suvaldyti nerimą savireflekcijos grupėje “Neramūs laikai”.
Nauja Mindletic psichologė: Dalia🌱
Džiaugiamės matydami augančią mūsų psichologų bendruomenę! Susipažinkite su mūsų nauja profesionale – Dalia. Ji Mindletic platformoje konsultuoja nuo kovo mėnesio. Jos aprašymą ir galimus konsultacijos laikus rasite Mindletic programėlėje.

Programėlės naujienos 📱
Emocinis sporto klubas balanso link 🌿

Gaukite daugiau iš 1:1 konsultacijų su užduotimis, integruotomis į kasdienę rutiną ✔️
Nuo dabar, galėsite lengviau siekti savo tobulėjimo tikslų ir bendrauti su specialistais naudodamiesi mūsų naująja funkcija „Refleksijų erdvė.“ Tai – saugi erdvė, kurioje psichologai jums galės siųsti namų darbus ir užduotis, kurias mes automatiškai integruosime į jūsų treniruočių rutiną, taip užtikrindami tęstinumą tarp 1:1 konsultacijų.
Lengvas būdas pasižymėti savo mintis kitiems užsiėmimams📓
Būkite tikri, kad, kitos konsultacijos metu, aptarsite viską, kas jums svarbu – užsirašykite visas savaitės bėgyje kylančias mintis vienoje vietoje! Mūsų naujoji funkcija „Refleksijų užrašai“ padės jums patogiai pasižymėti savo mintis, jas apmąstyti ir aptarti kito susitikimo metu.
Dar labiau personalizuoti patarimai emocijų valdymui 🌟
Įsiklausėme į tai, kas jums svarbu, ir, remdamiesi jūsų nuomonių analize, atnaujinome asmeninių patarimų funkciją. Atkreipkite į juos dėmesį, kai kitą kartą vertinsite savo emocijas!
Don't have the Mindletic app? Download it here

Mindletic naujienos