Mindletic yra emocinis sporto klubas, kurį išmaniuosiuose telefonuose gali “lankyti” vartotojai. Programėlė siūlo skirtingas technikas, padedančias nuspėti ir užkirsti kelią perdegimui, nerimui bei sumažinti stresą. Vos keliais mygtuko paspaudimais vartotojai gali reflektuoti ir analizuoti savo išgyvenimus, gauti personalizuotus patarimus bei treniruoti savo emocinį raumenį taip pat kaip treniruoja fizinį kūną  - individualiai, su bendruomene ar sertifikuotu psichologu. Mindletic tikslas - padėti stebėti, suprasti savo emocinę būseną bei nuspėti ir užkirsti kelią emociniam disbalansui. 

Projektas jau subūrė per 20 sertifikuotų bei inovatyvių psichologų (Mindletic profesionalai) , partneriauja su tokiomis organizacijos kaip Lietuvos Psichologų Sąjunga (LPS), Jaunimo linija, Krizių įveikimo centras ir kiti, bet ir buria tokių žinomų organizacijų kaip Tesonet, Vinted, Swedbank, Devbridge, Cast.AI įmonių darbuotojus emocinio gerbūvio treniruotėms. 

Jei tiki, kad pokalbis su psichologu yra natūralus procesas, o ne tik kriziniam periodui reikalingas palaikymas, junkis prie Mindletic psichologų ir psichoterapeutų bendruomenės. 

Siūlome:

- Galimybę konsultuoti nuotoliniu būdu 

- Laisvę pačiam planuotis konsultacijų laiką 

- Pasirūpinsime konsultacijų organizacine, administracine dalimi ir klientų pritraukimu

- Aktyvią profesionalių psichologų bendruomenę (reguliarias intervizijas, bendruomenės susitikimus, dalijimąsi patirtimi)

- Galimybę didinti savo žinomumą, kurti asmeninį brandą Mindletic viešinimo priemonėmis 

- Galimybę prisidėti prie Mindletic emocinio sporto klubo kūrimo

Užpildyk šią anketą ir mes su tavim susisieksime