Mindletic D.U.K

Jei neseniai prisijungei prie Mindletic bendruomenės, šis gidas tau padės geriau suprasti šios platformos galimybes ir funkcionalumą

Pagrindinė Mindletic informacija

Kas yra Mindletic?

Mindletic siekia skatinti emocinę higieną, sukurti palaikymo ir vienybės kultūrą bei skatinti nuolatinę savęs priežiūrą. Mes tikime, kad visi turėtų lavinti savo mintis taip pat, kaip ir savo kūną.

Kokiomis kalbomis galiu naudotis Mindletic paslaugomis?

Šiuo metu galite rinktis iš dviejų programėlės kalbų - anglų ir lietuvių.

Svarbu paminėti, jog mūsų „Mindletic“ specialistai gali konsultuoti lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Nuo ko turėčiau pradėti naudoti Mindletic platformą?

Mindletic siekis - tapti emociniu sporto klubu, kuriame gali treniruotis individualiai, su grupe ar treneriu! Toks pats principas taikomas ir Mindletic platofrmai į kurią įeina šios funkcijos: Emocijų žymėjimas, individualūs pratimai, bendruomenių kambariai bei individualios konsultacijos su Mindletic psichologais.  Dėl šios priežasties rekomenduojame išbandyti visas šias funkcijas ir  nuspręsti kuri tinkama tau.

Su kokiais prietaisais galiu naudoti Mindletic platformą?

Visas funkcijas galima rasti mūsų Mindletic telefono programėlėje. Programėlę gali atisiųsti iš App Store: t.ly/oC2F bei Google Play: t.ly/sNcC 

Norime pabrėžti, jog vaizdo konsultacijos su Mindletic specialistais pasiekiamos ir visose naršyklėse (prieš konsultaciją automatiškai atsiunčiama nuoroda)

Trikčių šalinimas ir instrukcijos 

Kur galiu rasti savo vizitų sąrašą?

Norint peržiūrėti įvykusius bei įvyksiančius vizitus su Mindletic specialistais, telefono programėlėje, lango apačioje, spustelkite du žmogeliukus žyminčią ikoną,

Kaip galiu atsisakyti Mindletic naujienlaiškio?

Atsisakyti Mindletic siunčiamų naujienlaiškių galite atsisakyti gauto laiškoapačioje pasapaudę mygtuką "atsisakyti". Jei to padaryti negalite, parašykite mums žinutę.

Kaip pakeisti Mindletic paskyros slaptažodį?

Slaptažodį galite iš naujo nustatyti dviem būdais:

1. Jei pamiršote slaptažodį, atidarykite „Mindletic“ programėlę ir pasiekite prisijungimo langą. Šio lango apačioje pamatysite parinktį „Pamiršote slaptažodį?“ spustelėkite jį ir įveskite el. pašto adresą, kurį naudojote registruodamiesi į „Mindletic“. Patikrinkite savo el. Paštą ir rasite  laikiną slaptažodį.

2. Jei esate prisijungę prie programėlės, spustelėkite informacijos mygtuką, esantį apačioje, dešinėje programos pusėje. Po to spustelėkite "mano profilio" piktogramą, esančią viršuje, dešinėje ekrano pusėje, paspauskite „paskyros nustatymai“ ir į laukelį, esantį po jūsų el. Pašto adresu, įveskite naują slaptažodį.

Kaip galiu atšaukti savo konsultaciją?

Norėdami atšaukti sesiją Mindletic programėlėje, spustelėkite apačioje esančią dviejų mažų žmonių piktogramą, tuomet galėsite pamatyti visus savo buvusius ir būsimus vizitus su „Mindletic“ profesionalais. Kai nuspręsite, kurį susitikimą norite atšaukti, spustelėkite „x“ piktogramą viršuje, konkretų vizitą žyminčio laukelio dešnėje pusėje ir patvirtinkite savo atšaukimą.