Balanso grupė “Savęs priėmimo link”

Savivertė yra kiekvieno žmogaus duotybė. Visi žmonės yra vienodai vertingi. Tačiau daugybė žmonių taip nesijaučia, jie kenčia nuo neužaugintos savivertės, kartais net patys to nesuvokdami. Galvodami, kad vertingi bus tik su tam tikromis sąlygomis (pvz. kai bus pakankamai gražūs / pasiekę / sukūrę šeimą ir t.t.), žmonės pakliūva į trapios savivertės spąstus ir dėl to nukenčia psichologinė sveikata, santykiai, savirealizacija ir kiti gyvenimo aspektai.

Jeigu jaučiate, kad kenčiate nuo žemos savivertės ir tai trukdo jums gyventi pilnavertį gyvenimą, kviečiame dalyvauti 4 užsiėmimų cikle "Savęs priėmimo link".

Grupė vyks vyks trečiadieniais 17:30 - 19:00 nuo gegužės 25 d. Iki birželio 15d. Jeigu smalsu, kviečiame sudalyvauti nemokamoje intro sesijoje, kuri vyks gegužės 18 d. 17:30 - 18:15.

Šių grupinių užsiėmimų metu sužinosite:

  • kaip auga pasitikėjimas savimi;

  • nuo ko priklauso žema ir aukšta savivertė ir kaip ji formuojasi;

  • kaip padėti sau auginti savo savastį ir priimti save tokį, kokie esame;

  • kaip susidraugauti su savo vidiniu kritiniu balsu ir nebepriklausyti nuo jo siunčiamų žinučių;

  • kaip pakeisti neigiamų ar nepalankių sau minčių srautą;

  • kaip atpažinti ir auginti savo stiprybes bei atrasti autentiškumą;

  • kaip mažinti reiklumą sau ir perfekcionizmą bei priklausymą nuo išorinio vertinimo bei pasiekimų.

Intesyvumas - 4 kassavaitiniai 1.5 val. virtualūs susitikimai grupėje trečiadienio vakarais.

Šiek tiek apie mane. Esu psichologė-psichoterapeutė Agnė, jau studijų laikais patirtį pradėjau kaupti įvairiose psichologų organizacijose bei savanoriaudama jaunimo linijoje. Konsultuoju paauglius ir suaugusius nuo 2016 metų įvairiomis temomis, iš kurių labiausiai domina nerimo ir nuotaikos sunkumai, tarpasmeniniai santykiai bei savivertės temos. Taip pat labai mėgstu vesti mokymus ir terapines grupes. Savo darbe taikau mokslu pagrįstas metodikas, tokias kaip kognityvinė elgesio terapija, mindfulness, schemų terapija ir kitas.

Prisijunk prie Balanso Grupės!
Įvadas rytoj 17:30

Apie emocinio balanso grupes

Grupės susitikimai

Prie 4 grupės susitikimų prisijungsi tik jei tu ir dar bent 5 asmenys priims pakvietimą dalyvauti. Visų 4 susitikimų kaina kartu yra lygi 1 individualios konsultacijos su psichologu kainai.

Data ir laikas

Grupės susitikmai vyks vis kas savaitę, tuo pačiu laiku kaip ir pirmasis susitikimas. Kiekvieno turkmė apie 90 min.

Prisijungimas prie susitkimų

Būsimų ir susitikimų laikus gali pamatyti mūsų programėlėje. Taip pat, rezervuojantis susitikimams gali sutikti su priminimais, kurie iššoktų telefone 30 minučių prieš jų pradžią.

Virtualus kambarys tavo pokalbiui su grupe yra privatus ir sukurtas tik jūsų susitikimui. Profesionalas ir kiti dalyviai, su kuriais kalbėsitės, bus vieni savo aplinkoje jūsų pokalbio metu, Jūsų privatumas yra gerbiamas ir saugomas.

Naudinga žinoti 

Primename, kad tu sutikai su taisyklėmis ir sąlygomis pries rezervuodama(s) laiką pokalbiui.
Jomis tu patvirtinai, kad:

.esi vyresnis nei 18 metų;

.neįrašinėsi savo pokalbio su profesionalu ir niekaip jo neplatinsi (pavyzdžiui, ekrano nuotraukų, video ar garso įrašų).

Emocinio balanso gupės Mindletic programėlėje

Ko tikėtis emocinio balanso grupėje su psichologu? 

Pasidalinimas grupėje neišvengiamai sukelia kitų grupės dalyvių reakcijas į išsakytas mintis, išreikštus jausmus, veiksmus. Kitų reakcijos gali padėti geriau suprasti save ir savo santykius su kitais žmonėmis, realiau pamatyti situacijas ir savo vaidmenį jose. Grupė gali būti veidrodžiu, kuriame galima pamatyti savo santykius su žmonėmis. Taip pat tai grupė žmonių, kuriuos vienija kažkuo panaši patirtis ar dabartinė gyvenimo situacija, tikslai… Čia gali pasijusti ne vienas, gauti palaikymą, padrąsinimą ar mažų mažiausiai būti išklausytas/-a.

Žinoma, visas grupinis patyriminis procesas apjuosiamas konfidencialumu ir pagarba kito unikaliam buvimui grupėje.

Kaip pasiruošti pirmajam susitikimui? 

Suprantama, jei nerimauji prieš pokalbi, ypač jei tai pirmas tavo susitikimas su profesionalu tai normalu! Pagirk save už pasiryžimą pokalbiui. Pasidalinti savo vidiniu pasauliu su nepažįstamuoju reikalauja drąsos. Pabandykime kartu pasiruošti pokalbiui emociškai ir praktiškai. 

Emociškai 

.Pokalbiui išsirink privačią erdvę, kurioje viso pokalbio metu galėsi jaustis jaukiai, saugiai ir patogiai. 

.Skirk kelias minutes laiko sau iki pokalbiui prasidedant ir po jo - taip galėsi susikaupti ir ramiai reflektuoti savo patirtį. 

Praktiškai 

.Įsitikink, kad turi gerą interneto ryšį. Jei kartais jis sutriktų, būk pasiruošęs atsarginį variantą, pavyzdžiui mobilų internetą. 

.Įsitikink, kad tavo kamera, mikrofonas ir ausinės veikia.

Prisijunk prie Balanso Grupės!
Įvadas rytoj 17:30